صفحه اصلی  |  دانلود نرم افزارهای موبایل  |  دانلود نوار ابزار جوکسرا  |  تبادل لینک با ما  |  تماس با ما

آموزش رایگان کسب درآمد اینترنتی


آموزش رایگان کسب درآمد از اینترنت بدون نیاز به سرمایه


ممکن است خیلی از شماها که این متن رو میخونید تا حالا توی چندین سایت کسب درآمد عضو شدید و ساعتها از وقتتونو گذاشتید ولی در نهایت چیزی نصیبتون نشده است .


اینک می خواهیم روشی از کسب درآمد را به شما معرفی کنیم که محبوب ترین روش در بین کاربران ایرانی و وبلاگ نویسان می باشد .

درصورتی که دارای وبلاگ یا وبسایتی می باشید می توانید با عضویت در روش هایی که در زیر معرفی می شوند صاحب درآمدی ماهیانه و مادام العمر شوید :
1 - عضویت در سیستم کلیکی کلیک فا
شما می توانید با عضویت در این سیستم و قرار دادن تبلیغات آن در سایت خود ، با هر کلیک بازدیدکنندگان تان بر روی تبلیغات ، صاحب درآمدی مشخص شوید . این نوع کسب درآمد در بین وبلاگ نویسان بسیار رایج و محبوب می باشد و توصیه ما این است که در صورتی که تازه کارید حتما از این روش استفاده نمایید . برای عضویت در این سیستم می توانید از اینجا یا پایین استفاده کنید .
از مزایای کلیکفا می توان به پر کلیک بودن تبلیغات آن بخصوص تبلیغات جدیدش که شامل تبلیغ « بنر و عکس » می باشد اشاره کرد که بسیار کلیک خور است .

اطلاعات بیشتر و ثبت نام در خود سایت (کلیک کنید)


2 - عضویت در سیستم پایگان
این روش نیز بسیار در بین کاربران ایرانی رایج است و در صورتی که وبلاگ یا وبسایت شما بازدیدکنندگان زیادی دارد به شما توصیه می کنیم که حتما این روش را از دست ندهید .
از مزایای این سیستم این است که شما با عضویت در آن و قرار دادن تبلیغات متنوع آن (به دلخواه) در سایت یا وبلاگ خود ، هرکاربری که توسط وبلاگ یا وبسایت شما تبلیغ مورد نظر را مشاهده و اقدام به خرید آن محصول کند ، مبلغی به عنوان پورسانت (که قبلا برای هر کالا مشخص شده است) به حساب شما افزوده می گردد .
مثلا فرض کنید که کاربری توسط وبلاگ شما محصولی که قیمت آن 50000 تومان است را خریداری می کند ، و اگر پورسانت آن مثلا 20 درصد یا ... باشد به حساب شما 10000 تومان اضافه می گردد . حال اگر شما فقط 10 عدد از این محصول را بفروشید به راحتی 100 هزار تومان بدست آورده اید ، بدون صرف هیچ گونه سرمایه و هزینه ای .
همچنین این سیستم جوایزی را برای کاربران خود در نظر می گیرد ، مثلا با عضویت شما در این سیستم ، یک کارت شار‍ژ 2000 تومانی ایرانسل درصورتی که یک ستاره باشید (اول کار) به اعضای خود هدیه می دهد و درصورتی که بیش از یک ستاره باشید بیشتر ...

ما استفاده از این روش را به شدت به شما توصیه می نماییم :


اطلاعات بیشتر و عضویت در خود سایت (کلیک کنید)جمع بندی کلی :

شما می توانید از هر دو راه بالا به کسب در آمد مطمئن و قطعی بپردازید ، البته سیستم های دیگری نیز هستند ولی ما دو سیستم پربازده و مطمئن را برای شما معرفی کردیم و توصیه می کنیم که حتما از این دو سیستم استفاده نمایید .

درصورتی که تازه کار می باشید حتما از روش اول استفاده نمایید ، البته از روش دوم نیز می توانید درصورت  علاقه می توانید استفاده کنید . 

ولی درصورتی که دارای وبلاگی با بازدید کننده ی خوب هستید توصیه می کنیم از هر دو روش استفاده نمایید . درصورت تمایل نیز متن زیر را بخوانید .


فرهنگ زیر مجموعه شدن :
نمی دونم چرا خیلی ها هنوز این فرهنگ رو ندارند که زیر مجموعه ی یک نفر دیگه بشن خوب مگه چی میشه؟ از شما چیزی کم میشه ؟ به شما پولی اظافه میشه ؟ هیچی نمیشه!

شما با زیر مجموعه شدنتون چند کار می کنید:
۱- اینکه به یک ایرانی در نزدیکتر شدن به هدفش کمک می کنید.

۲- کمک به ترویج فرهنگ زیر مجموعه شدن میکنید وقتی خودتون براتون این مسئله امری طبیعی باشه خوب مسلاما برای دیگران نیز همین طور خواهد بود. پس شما هم می تونید زیر مجموعه های زیادی داشته باشید.

مشکل این جاست که هنوز همه نمیدونن زیر مجموعه شدن یعنی چی . بعضی ها فکر میکننن وقتی زیر مجموعه میشن یعنی کوچکترین عضو خانواده . ولی اینطور نیست طرز عضویت در این سایت ها که مثل شرکت های هرمی نیست . اینجا هر کس که زیر مجموعه ی فردی بشه اصلا به این معنا نیست که عضو آخره. شما انگار زیر مجموعه ی یک نفر هستید و خودتون می خواهید کلی زیر مجموعه بگیرید شما با این کارتون به یک هم وطن و از همه مهم تر به خودتون کمک می کنید.
مگه غیر از اینه که یک زیر مجموعه میتونه سر گروه افراد دیگر باشه!

من خودم قبلا مثل خیلی از شما ها میگفتم چرا من زیر مجموعه ی یکی دیگه بشم و خودم سرگروه نباشم این مسئله ای است که خیلی از ما ها با اون مواجه هستیم .

تازه یک مسئله ی مهم که من خودم به این باور رسیدم که : تا زیر مجموعه ی کسی نباشی و این مسئله رو خودت درک نکنی کسی زیر مجموعت نمیشه چون همه مثل خودت فکر می کنن .

می دونید چرا خارجی ها از این سایت هایی که ما توش کار میکنیم و پول در میاریم چطور 2000 دلار ماهانه گیرشون میاد؟اونا این موضوع رو فهمیدن که باید زیر مجموعه ی هم بشن و جیب مدیر سایتو خالی کنن.

به نظر شما بهتر نیست به جای تکی کار کردن گروهی کار کنید ؟!

بابا اصلا اشکال نداره که من زیر مجموعه ی تو باشم و تو زیر مجموعه ی x و x زیر مجموعه ی y چون همه ی ما ایرانی هستیم و وقتی زیر مجموعه میشیم چیزی از ما کم نمیشه.

هیچ وقت حسود نباشیم و دیگران رو از رسیدن به اهدافشون نگه داریم .

چون :
با هر دستی که بدی با همون دست میگیری.

یا علی

موفق باشید